Półkolonie narciarskie dla dzieci

Półkolonie narciarskie dla dzieci

Zabawa na jednej narcie 🙂

 

Oferta w przygotowaniu – listopad 2018

 

Jak co roku organizujemy w tracie ferii śląskich naukę jazdy na nartach dla dzieci  formie półkolonii narciarskich dla dzieci. Są to zajęcia nauki jazdy na nartach na każdym poziomie dla dzieci od lat 6. Podczas nauki jazdy na nartach dla dzieci stawiamy na fajną zabawę, dużą dawkę nauki narciarstwa a przede wszystkim bezpieczeństwo. Półkolonie narciarskie dla dzieci to świetna forma spędzenia zimowych dni aktywnie i ze świetną zabawą.

Półkolonie narciarskie – dla kogo?

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież od lat 6. Proponujemy półkolonie narciarskie dla dzieci czyli naukę dla podstaw w małych grupach dwuosobowych. W takich grupach nauka przebiega szybko i sprawnie dzięki temu, że instruktor ma do nauczenia małą grupkę dzieciaków 🙂 Dzieci jeżdżące zapraszamy na zajęcia nauki jazdy  na nartach w większych grupach max. 4-osobowych. Chętnych dzielimy tak, by poziom i wiek w grupie był mniej więcej jednakowy. Pozwala nam to na szybką naukę, dobrą atmosferę i bezpieczną jazdę.

Półkolonie narciarskie dla dzieci – jak to wygląda?

Zaczynamy zajęcia półkolonijne przed godziną 8 rano zbiórką w ustalonym miejscu. Sprawnie pakujemy się do naszego nowego, bezpiecznego skibusika ( 8-mio osobowy Fiat Scudo ) i bezpieczenie dojeżdżamy na stok narciarski. Zaczynamy jazdę około godziny 9.30 i przez 2-2,5h jeździmy na nartach. Potem mamy przerwę obiadową dla wszystkich i wracamy na stok. Jazdę kończymy około godziny 13-13.30. Powrót planujemy na okolice godziny 15 :). Półkolonie narciarskie dla dzieci to połączenie zabawy i nauki w bezpiecznej formie super atmosferze.

Cennik i harmonogram

W pakiecie wyjazdowym proponujemy 3 wyjazdy w tygodniu feryjnym. Dzięki temu przed każdym wyjazdem będzie czas na regenerację po intensywnym dniu jeżdżenia na nartach. Prezentujemy cennik który zawiera

  • 3 wyjazdy narciarskie w małych grupach narciarskich (od pon.-pt.)
  • przejazd bezpiecznym busem
  • ciepły posiłek w formie obiadu
  • opiekę podczas trwania zajęć

Cena NIE ZAWIERA

  • cena karnetu narciarskiego uzależniona od ośrodka (40-60 zł)
RODZAJ SZKOLENIAPOCZĄTKUJĄCYJEŻDŻĄCY
ILOŚĆ WYJAZDÓW33
CENA550 zł380 zł
ILOŚĆ W GRUPIE2 os./instruktora5 os./ instruktora

Terminarz wyjazdów narciarskich

Dokładny terminarz wyjazdów pojawi się niebawem w zakładce kalendarz wyjazdów. Celem rezerwacji miejsca należy wpłacić wpisowe 100 złotych. Zapisy przyjmujemy do wyczerpania się miejsc w grupach szkoleniowych 🙂

Zapraszamy do kontaktu biuro@bactive.com.pl lub 515093050. Proponujemy zniżki przy zapisach grupowych.

 

Do zobaczenia na stoku.