Treningi na tyczkach

Treningi na tyczkach

Serdecznie zapraszamy na treningi na tyczkach organizowane przez naszą firmę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie trenerskie poparte odpowiednimi kwalifikacjami i uprawnieniami. Organizujemy szkolenia na tyczkach w ośrodkach Beskidu Śląskiego oraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Wieczorne treningi na tyczkach

Prowadzimy treningi na tyczkach zasadniczo w dwóch formach : w formie wieczorej jazdy od godziny 16-17 oraz szkolenia na tyczkach w weekendy. Treningi na tyczkach organizujemy najczęściej na stokach Wisły i Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego a także na stoku Cisowa k. Olkusza. Treningi wieczorne na nartach najczęściej odbywają się na slalomach specjalnych ze względu na bezpieczeństwo oraz czas. W trakcie treningów na tyczkach w weekendy organizujemy zarówno slalomy giganty jak i slalomy

Jak wyglądają szkolenia na tyczkach?

Podczas treningów na tyczkach z naszą firmą prowadzimy aktywne szkolenie trenerskie czyli analizę każdego przejazdu. Podczas treningów staramy się modernizować układ tyczek i dostosowujemy go do średniego poziomu grupy tak, żeby każdy był w stanie przejechać slalom i poprawiać ewentualne błędy. Podczas szkolenia na tyczkach do dyspozycji klientów mamy także kamery GoPro.

Terminarz treningów na tyczkach

Terminarz, miejsce oraz koszty udziału w treningu znajdziesz w sekcji terminarz wyjazdów. Jeżeli chcesz zorganizować szkolenie dla swojej grupy także skontaktuj się z nami – jesteśmy w stanie poprowadzić taki trening dla grupy co najmniej kilkuosobowej.

Zapisy pod numerem tel. 515093050 lub biuro@bactive.com.pl .W razie pytań prosimy o kontakt.