O nas

Szkółka narciarska Gliwice

Szkółka narciarska BACTIVE to organizator szkoleń narciarskich dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Organizujemy wyjazdy narciarskie weekendowe dla dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzimy w formie przedszkola narciarskiego dla najmłodszych oraz szkoły narciarskiej dla jeżdżących dzieci. Podczas zajęć szkółki  realizujemy pakiet foto-video który po powrocie do domu można w gronie rodzinnym przejrzeć, przeanalizować i sprawdzić jak dzieci bawią się jazdą na nartach. Jesteśmy organizatorami treningów narciarskich na tyczkach na który szkolimy jazdy slalomu, slalomu giganta. Treningi prowadzimy z analizą foto-video tak, by każdy mógł sprawdzić progress swojej jazdy i jej styl.

Wyjazdy na narty szkoleniowe z Gliwic i okolic

Szkółka narciarska BACTIVE prowadzi wyjazdy i organizuje szkolenia dla dorosłych na każdym poziomie. Nasze wyjazdy na narty z Gliwic organizujemy z nastawieniem na przyjemnie i efektywnie spędzony czas na nartach. Nasza kadra to świetni instruktorzy narciarstwa z doświadczeniem ,odpowiednimi kwalifikacjami i ogromną motywacją do pracy z dziećmi. Zapraszamy na szkolenie narciarskie wszystkich którzy chcieliby zacząć przygodę z nartami w każdym wieku a także tych którzy pragną doświadczyć najwyższych form narciarskiego szkolenia – jazdy na tyczkach.  Zapraszamy do kontaktu i zapisów.

Licencja instruktorska PZN w specjalności narciarstwo alpejskie nr 0376

Nauka jazdy na nartach GliwiceBartłomiej Cygan – trener II klasy w specjalności narciarstwo alpejskie (2018), trener SITNinstruktor narciastwa alpejskiego z licencją PZN instruktor sportu w specjalności narciarstwo alpejskie z wieloletnim letnim stażem, demonstrator PZN (2005), instruktor pływania, wielokrotny zawodnik narciarski. Organizator wyjazdów narciarskich.

Szkoła założona w 2016 roku jest organizatorem szkoleń narciarskich na każdym poziomie dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Bazujemy na ponad 10 letnim stażu instruktorskim, wyciągamy wnioski z własnej, sportowej przeszłości i chcemy przekazać je dalej. Naszą misją jest przekazanie pasji do nart, zarażenie tym bakcylem osób które chcą od tego sportu więcej. Z tego też powodu oferujemy naszym klientom szeroki zakres usług obejmujących podstawowe szkolenie narciarskie oraz sportowe szkolenie z nastawieniem na trening na slalomie. Nasze wyjazdy obsługujemy 8-mio osobowym skibusem , wygodnym i bezpiecznym. Posiadamy uprawnienia PZN SiTN, MENiS a przede wszystkim ogrom doświadczenia !

Praca trenerska – Rozwój techniki skrętu narciarskiego – nowoczesny skręt narciarski.

Nasz sponsor – sklep internetowy z butami trendybuty.pl

Współpracujemy z firmą MW EUROBUT – importer i producent obuwia damskiego i męskiego

Nasz partner – spływy Rospudą – strefasport.pl