Szkolenia weekendowe dla dzieci

Sezon 2019/2020 – szczegółowa oferta w trakcie opracowywania

W tym sezonie m.in

 • 6 wyjazdów narciarskich w sobotę/niedzielę
 • grupa snowboardowa dla początkujących
 • możliwość szkolenia dla rodziców i znajomych uczestników w trakcie wyjazdów

Szkolenia weekendowe jednodniowe na nartach dla dzieci 

W sezonie 2017/2018 w naszym programie znajdą Państwo wyjazdy szkoleniowe dla dzieci i młodzieży w weekendy ze szkółką narciarska BACTIVE  Wyjazdy dedykujemy dla dzieci i młodzieży jeżdżących oraz początkujących. Zapraszamy w weekendy wszystkie dzieci i młodzież które chcą nauczyć się lub doszkolić swoje umiejętności. Szkolenia prowadzimy na każdym poziomie w małych grupach. Jeżeli chcecie się zapisać na nasz wyjazd to skontaktujcie się z nami pod  numerem 515093050 lub biuro@bactive.com.pl . Z boku widać także kalendarz z orientacyjnymi terminami i wolnymi miejscami.

Oferta szkoleń weekendowych dla dzieci na sezon 2018/2019

Weekendowe wyjazdy odbywać się będą w sobotę, grupa sportowa w niedzielę. Wyjazdy kameralne, z nastawieniem na bezpieczeństwo i dobrą zabawę dla dzieci. Z tego powodu tworzymy grupy max. 5 osobowe (zazwyczaj 4 osobowe) dzięki czemu instruktor skupia się na nartach i bezpieczeństwie. Nie idziemy na ilość, dla nas liczy się jakość. Nasze wyjazdy to zazwyczaj wyjazdy kilkunastoosobowe, 2 busiki. Zajęcia prowadzą instruktorzy narciarstwa z licencjami a także trenerzy II stopnia w specjalności narciarstwo alpejskie z licencjami trenerskimi PZN.

Na sezon 2018/2019 Szkoła narciarska Gliwice proponuje pakiet 7 wyjazdów narciarskich przez cały sezon. Pakiet zawiera:

 • 7 wyjazdów narciarskich w sobotę/niedzielę
 • 2 zajęcia na sali gimnastycznej przed sezonem (sucha zaprawa)
 • koszty karnetów narciarskich
 • szkolenia w grupach max. 5 osobowych ( standardowo 4 osoby )
 • ubezpieczenie NNW
 • szkolenie z instruktorem (przedszkole narciarskie lub szkoła narciarska dla dzieci jeżdżących)
 • drobny posiłek na stoku (zupa, frytki, kiełbaska) i w czasie dojazdu na stok narciarski

Transport na miejsce szkolenia realizowany jest nieodpłatnie prywatnymi busami prowadzonymi przez trenerów/instruktorów.

Cena nie zawiera:

 • 1 wyjazd do Chorzowa na sztuczny tor narciarski ( tylko dzieci jeżdżące )
RODZAJ SZKOLENIA PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE SZKOŁA NARCIARSKA
CENA ZA PAKIET 1 550,00 zł 1550,00 zł
 GRUPA SZKOLENIOWA  MAX 2 OS./INSTRUKTOR  MAX 5 OS./INSTRUKTOR
 Ilość wyjazdów  7 wyjazdów sobota/niedziela   7 wyjazdów sobota/niedziela

Wyjazdy pojedyncze poza pakietem

Jeżeli chcesz wysłać dziecko na narty z naszą szkółką w formie pojedynczego wyjazdu to zadzwoń do nas lub sprawdź kalendarz. W trakcie sezonu, poza powyższym pakietem, organizujemy pojedyncze dni szkoleniowe. Wyjazdy organizujemy gdy zbierze się minimalna ilość osób. Możesz do nas napisać i zostawić do siebie kontakt – zapiszemy Cię w bazie i poinformujemy, kiedy organizujemy najbliższy wyjazd na narty. Wyjazd odbywa się dokładnie tak samo jak nasze standardowe szkolenie, ceny już od 180 zł za wyjazd z karnetem.

Wyjazdy na narty – organizacja szkolenia

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, duża dawka narciarstwa i zabawy. Wyjazdy więc zaczynamy wcześnie zbiórką o godzinie 7 rano. Sprawnie dojeżdżamy na stok i około godziny 8.45/9 zaczynamy szkolenie. Pierwszy blok szkoleniowy trwa do 10.45/11. Potem jedziemy na przerwę i wracamy na stok po pół godzinie. Jeździmy do 13.15-13.30 co nam daje conajmniej 4 godziny czystej jazdy na nartach 🙂 Warto się poświęcić i wstać wcześniej ! Przedszkole narciarskie ten czas ma podzielony na więcej bloków i więcej przerwy 🙂 Wczesny wyjazd i szybkie zaczęcie szkolenia daje nam poczucie bezpieczeństwa na stoku gdzie nie ma jeszcze wielu narciarzy a warunki są najlepsze!

Jak się zapisać?

Wystarczy zadzwonić i zapytać o dostępność miejsc w grupach szkoleniowych lub napisać maila 🙂 Następnie konieczne będzie wypłenienie karty zgłoszenia, przeczytanie regulaminu i przesłaniu drobnej zaliczki celem rezerwacji miejsca w szkółce narciarskiej. Zapraszam do kontaktu pod numerem 515093050 lub biuro@bactive.com.pl

Regulamin szkoły narciarskiej BACTIVE

Karta zgłoszeniowa – szkoła narciarska BACTIVE

Zgoda na przejazd